Śmieszna Iluminatka

W mojej pracy wprowadzono nową formę „relaksacji”. Przez 8 godzin słuchamy tej samej płyty z prawdziwymi (chyba) hiciorami pop, disco i elektro . Możecie sobie wyobrazić  irytację osób, które za taką muzą nie przepadają:). No i wśród tej nędzy jest kilka piosenek dość znośnych, większość zupełnie bez wyrazu, ale jest także sporo rażąco debilnych.
Refren (bo na zwrotkę nawet szkoda mi komentarza)  jednego z tych „hitów” wpadł mi w ucho i postanowiłam sprawdzić, co to za początkująca dziewuszka dostała swoją szansę:)
Ku mojemu zdumieniu była to niejaka Kesha (ponoć gwiazda), której pseudonim poznałam jedynie przy okazji czytania o marionetkach Iluminatów. Postanowiłam więc obejrzeć teledysk i przekonać się, czy faktycznie odnajdę tam jakieś symbole okultystyczne, kult śmierci, seksu itd. Oto, co znalazłam:

Do zapyziałej wioski wjeżdża karawan i grupa skąpo odzianych chłopców wynosi z niego panią Keshę, niczym figurę bogini.
1
5

Zanim jednak bohaterka zostanie wyniesiona z samochodu dla nieboszczyków, w teledysku pojawiają się kolejno:
2
-pierścień w kształcie oka. Przypomnę tylko, ze podstawowym symbolem Iluminatów jest piramida (często upraszczana do  zarysu trójkąta) z wpisanym weń okiem, jako symbolem stałej kontroli umysłów.
3
Niewątpliwie złowieszczy symbol czaszki i kości,
4
-napis evil na karawanie (to chyba niezbyt dobrze wróży denatowi:D).

Teraz przygotujcie się na coś jeszcze bardziej bezczelnego. Co jakiś czas, dosłownie na ułamek sekundy, pojawiają się wspomniane wcześniej trójkąty, symbole oka oraz uwaga…odwrócone krzyże:
6
8.520

Okej, teraz nasza ekipa, ubrana w sado -maso ciuszki robi mały rozpierdziel w chatce, do której zawitała:
8

Następnie, główna bohaterka imprezki najpierw siedzi, a potem tańczy na tle zawieszonego na ścianie pentagramu (ot taki bajer z IKEA:))

9

Kolejnym etapem zabawy tej niezwykle kreatywnej młodzieży jest rozkładanie kart tarota (Kesha wyciąga kartę diabła i przykłada ją sobie do czoła, haha so much fun!)

10

Jakieś dziewczątko wybrane zostaje do rytualnego tańca w kamiennym kręgu:

11

Tymczasem w chatce odbywa się coś na kształt orgii czyli każdy z każdym:)
1213.513

Pragnę zauważyć, że każda z powyższych scenek rodzajowych pojawia się na  ekranie na okres nie dłuższy niż 1 sekunda. Może ma to uchronić teledysk przed przeniesieniem z youtube na redtube? 😛

Kolejną migawką na ekranie jest para kopulujących wilków. Wilk często jest przedstawiany jako przeciwieństwo baranka i utożsamiany ze złymi mocami i grzechem. Nie sądzę jednak, aby Kesha weszła w tę kwestię tak głęboko- sam akt seksualny chyba bardziej do niej przemówił:).

14

A co tymczasem porabia nasza protagonistka? Otóż wywija się na łożu, a towarzyszą jej efekty świetlne w postaci (a jakże) odwróconych krzyży:

15
16
Musiałam trochę pokombinować robiąc te screeny, bo krzyże pojawiają się i błyskawicznie znikają (chyba producenci teledysku próbują coś przekazać podprogowo:)

Następnie, jesteśmy świadkami krótkiego wstępu do gang-bangu na samochodzie:
17

Ostatnią sceną tego dzieła jest wyjście Keshy na wprost wycelowanych w nią policyjnych pistoletów, dzięki czemu spełnia się tytułowe przesłanie piosenki: „DIE YOUNG”. Co ciekawe, widzimy przyklejony na jej tyłku symbol Iluminatów, co chyba nie oznacza, że ma ich w d…., niestety:)
18

Naprawdę, aż takiego natłoku symboli antychrześcijańskich, okultystyczno-satanistycznych nie widziałam wcześniej w żadnym teledysku. Oczywiście pojawiają się u Gagi,  Princess of Illuminati Rihanny czy u Bey, ale nie w takim ciężkostrawnym stężeniu.
Zainteresowanym tą kwestią polecam publikacje o Iluminatach w przemyśle muzycznym, a sama trochę żałuję, że nabiłam temu beztalenciu kolejne wyświetlenie:D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s